Weekendowe działania „Prędkość” – podsumowanie

Od piątku do niedzieli na drogach powiatu przeworskiego prowadzone były działania „Prędkość”. Funkcjonariusze skontrolowali ponad 60 kierujących. 28 kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość.

W czasie weekendu policjanci wyposażeni w ręczne mierniki prędkości kontrolowali przestrzeganie przepisów przez kierujących na drogach całego powiat przeworskiego. Kontrole prędkości odbywały się w kilkunastu punktach kontrolnych.  W trakcie prowadzonej akcji policjanci skontrolowali 63 kierowców i ujawnili 28 przypadków przekroczenia dozwolonej prędkości.

Działania „Prędkość” prowadzone są cyklicznie, a ich celem jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i innych przepisów ruchu drogowego.

 

rj

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/78804,Weekendowe-dzialania-quotPredkoscquot-podsumowanie.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Z promilami za kierownicą

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali mężczyznę, który na „podwójnym gazie” kierował samochodem. Funkcjonariusze zatrzymali mu uprawnienia.

Zamknij