Wypadek z udziałem 11-letniego pieszego

Przeworscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, w którym ucierpiał pieszy. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku doszło w czwartek, na ulicy Kazimierzowskiej około godz. 17. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 11-letni chłopiec wszedł na jezdnię, gdzie doszło do potrącenia przez samochód marki Honda Accord. Pieszy z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci poddali badaniu na stan trzeźwości kierującego hondą, 47-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego, był on trzeźwy.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Obecnie w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku trwają czynności w tej sprawie.

rj

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/78809,Wypadek-z-udzialem-11-letniego-pieszego.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Weekendowe działania „Prędkość” – podsumowanie

Od piątku do niedzieli na drogach powiatu przeworskiego prowadzone były działania "Prędkość". Funkcjonariusze skontrolowali ponad 60 kierujących. 28 kierowców przekroczyło

Zamknij