POŻAR DOMU W ŁOPUSZCE WIELKIEJ

Policjanci wyjaśniają przyczyny pożaru budynku mieszkalnego, do którego doszło w poniedziałek w Łopuszce Wielkiej. Dzięki pomocy sąsiada, płonący dom opuścił 81-letni mężczyzna. Z oparzeniami śmigłowcem przetransportowany został do szpitala.

W poniedziałek około godz. 13.30, dyżurny przeworskiej Policji został poinformowany o pożarze domu w Łopuszce Wielkiej. Na miejsce skierowany został patrol z Komisariatu Policji w Kańczudze. Akcja gaśnicza prowadzona już była przez cztery zastępy straży pożarnej. W chwili pojawienia się ognia, w domu przebywał 81-letni mieszkaniec powiat przeworskiego. Dzięki szybkiej reakcji sąsiada, 81-latek zdołał opuścił płonący budynek. Z uwagi na obrażenia, mężczyzna śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowany został do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Wykonali szereg czynności, które przyczynią się do wyjaśnienia okoliczności pożaru. W sprawie prowadzone jest postępowanie.

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/88279,Pozar-domu-w-Lopuszce-Wielkiej.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Koniec sezonu razem …

20 października symbolicznym rajdem „Z kolejką za pan brat” dwa stowarzyszenia zamknęły rowerowy sezon – RTR i PKTR „Leliwa”. 2018

Zamknij