POŻAR BMW NA AUTOSTRADZIE W BIAŁOBRZEGACH

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj na autostradzie A4 w miejscowości Białobrzegi. W czasie jazdy zapaliło się bmw, w którym przebywały dwie osoby. Auto częściowo spłonęło. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Wczoraj o godz. 7, dyżurny przeworskiej Policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym na autostradzie w Białobrzegach. Podczas jazdy zapalił się samochód. Na miejsce udali się funkcjonariusze ruchu drogowego.

Jak ustalili, w czasie jazdy samochód nagle zaczął szwankować, silnik przerywał swoją pracę. 27-letni kierowca zatrzymał auto na pasie awaryjnym i zauważył dym wydobywający się spod pokrywy silnika.  Natychmiast zaczął gasić samochód. Na miejsce wezwana została straż pożarna.

Bmw uległo częściowemu spaleniu. Na szczęście zarówno kierującemu, mieszkańcowi powiatu jarosławskiego, jak i jego pasażerce, nic nie stało się.

 

rj

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/88302,Pozar-BMW-na-autostradzie-w-Bialobrzegach.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
POŻAR DOMU W ŁOPUSZCE WIELKIEJ

Policjanci wyjaśniają przyczyny pożaru budynku mieszkalnego, do którego doszło w poniedziałek w Łopuszce Wielkiej. Dzięki pomocy sąsiada, płonący dom opuścił

Zamknij