Policjanci odnaleźli 85-letnią kobietę

Funkcjonariusze przeworskiej komendy, po kilkugodzinnych poszukiwaniach, odnaleźli 85-letnią mieszkankę gminy Kańczuga. Odwodniona i osłabiona kobieta została przekazana pod opiekę załodze pogotowia ratunkowego.Akcja poszukiwawcza 85-letniej kobietyAkcja poszukiwawcza 85-letniej kobiety

W niedzielę, tuż przed godz. 23, rodzina powiadomiła Policję o zaginięciu 85-letniej kobiety. Z ustaleń wynikało, że ostatni raz widziana była w miejscu zamieszkania w sobotę po południu. Policjanci rozpoczęli poszukiwania.

W działania włączyli sie również strażacy z OSP w Sieteszy. Po kilku godzinach funkcjonariusze przeworskiej komendy odnaleźli zaginioną. Kobieta znajdowała się w gęstych zaroślach, była odwodniona i bardzo osłabiona. Policjanci udzielili jej pierwszej pomocy i wezwali zespół pogotowia ratunkowego.

Upały nie sprzyjają  seniorom, z uwagi na swój wiek mogą stracić przytomność. Gdy widzimy osobę starszą będącą w lesie, na  łące czy polach, zainteresujmy się nią. Podejdźmy do niej i zapytajmy, czy nie potrzebuje naszej pomocy.

M.Cz.

Źródło: Policja Przeworsk

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dożynki Gminne w Białobokach

18 sierpnia br. Starosta Przeworski Bogusław Urban uczestniczył w Dożynkach Gminy Gać, które odbyły się w Centrum Kulturalno - Edukacyjnym

Zamknij