Pchli Targ dla ŚDM

W Niedzielę Grobu Bożego został zorganizowany przy naszej parafii tzw. Pchli Targ, z którego dochody zostaną przeznaczone na organizację diecezjalnego etapu ŚDM w naszym mieście. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem i ofiarnością parafian, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Szczególne podziękowania kierujemy do osób, które ofiarowały rzeczy na sprzedaż. Słowa wdzięczności przekazujemy wszystkim, którzy zrobili zakupy a także składali ofiary, nie robiąc zakupów. Bóg zapłać! Na wdzięczność zasłużyli też wszyscy, którzy pomogli w zorganizowaniu przedsięwzięcia. Panu Janowi Mazurkowi dziękujemy za wypożyczenie namiotów, Panu Adamowi Karzmarowi za ich dostarczenie i rozłożenie. Paniom z Parafialnej Grupy „Caritas” za przyjmowanie darów. Młodym wolontariuszom natomiast dziękujemy za owocną sprzedaż i radość przy kościele. Bóg zapłać. W ramach ciekawostki możemy dodać, że dobrą passę rozpoczęli podkarpaccy leśnicy robiąc zakupy w sobotę, podczas rozkładania towaru. Na dodatek wspomógł nas wiceminister Ministerstwa Ochrony Środowiska Pan Andrzej Szweda-Lewandowski, który był gościem Pielgrzymki Leśników do naszego Sanktuarium.

Informujemy również, że złożone rzeczy, będzie można jeszcze obejrzeć i zakupić w najbliższą sobotę na placu targowym.

Źródło http://www.bazylika.przeworsk.pl/?p=2561

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
OGÓLNOPOLSKA PARADA STRAŻY GROBOWYCH

10 kwietnia 2016 r. Nowa Sarzyna gościła uczestników XIII Ogólnopolskiej XXIV Podkarpackiej Parady Straży Wielkanocnych „Turki 2016” w której wzięło

Zamknij