DNI GMINY TRYŃCZA

Tegoroczne XII już DNI GMINY TRYŃCZA przyniosły wiele atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Tradycyjnie rozpoczęły się w sobotę w atmosferze sportowej. Dla mieszkańców przygotowaliśmy szereg konkurencji sportowych  tym, turniej piłki plażowej i siatkowej, turniej tenisa ziemnego, zawody 

w wyciskaniu sztangi oraz konkurencje zręcznościowe i atrakcje dla najmłodszych. Dla aktywnych odbył się także trening fit and jump na wolnym powietrzu. Jak co roku, na boisku „Orlik” rywalizowały także drużyny w turnieju piłki nożnej, reprezentujące Urząd Miasta i Gminy Nowa Sarzyna, drużyna Jucha-Team z Przeworska oraz drużyna Oldboi z Gniewczyny. Po zaciętej rywalizacji, pierwsze miejsce wywalczył Jucha-Team, tuż za nimi Nowa Sarzyna i Oldboye z Gniewczyny. Na zakończenie na scenie wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Tryńczy oraz energetyczny zespół REDLIN.

Niedziela, mimo kapryśnej pogody zgromadziła tysiące osób. Oficjalne otwarcie obchodów Dni Gminy nastąpiło po przemarszu ulicami Tryńczy Młodzieżowej  Orkiestry Dętej. Następnie na scenie prezentowali swoje umiejętności tancerze i wokaliści, m.in. Gabriela Jędruch, Natalia Jakubiec, Oliwia Karaś, Sylwia Krówka, zespół wokalny Złote Nutki  oraz zespoły taneczne takie jak: Just Dance, Moment, Fuego, oraz grupa mażoretek Finezja. W pobliskiej galerii sztuki, można było także podziwiać wystawę prac lokalnych artystów, m.in. Ludwiki Koczut, Krzysztofa Dziamary, Marka Kozaka oraz Dariusza Dałomis, która przyciągnęła liczne grono zainteresowanych. O 19.30 na trynieckiej scenie wystąpiła jedna z gwiazd  wieczoru MARGARET gromadząc wyjątkowo liczną grupę fanów. Następnie na scenie pojawił się Mariusz Kałamaga, rozbawiając do łez zgormadzoną publiczność. Ok. 22.00 rozpoczął się wyczekiwany występ ANDRZEJA PIASECZNEGO, który zaprezentował wyjątkowo klimatyczny i energetyczny koncert, porywając publiczność do wspólnego śpiewu zarówno nowych utworów jak i tych sprzed kilku lat. Po koncertach, fani mogli spotkać się z gwiazdami, aby dostać autograf czy zrobić wspólne zdjęcie. Na zakończenie obchodów Dni Gminy, publiczność mogła podziwiać wyjątkowo długi pokaz sztucznych ogni.

 

Galeria Foto Sobota aparat 1 …

Galeria Foto Sobota aparat 2 …

Galeria Foto Niedziela aparat 1 …

Galeria Foto Niedziela aparat 2 …

Galeria Foto Niedziela motory …

Galeria Foto dron …

 

Źródło http://www.tryncza.eu/page/news/4033/dni-gminy-tryncza.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
DNI PRZEWORSKA 2016 – ZAPRASZAMY!

Burmistrz Miasta Przeworska zaprasza na „Dni Przeworska 2016”, które odbędą się 9 i 10 lipca na stadionie miejskim przy ul.

Zamknij