Złoto i brąz dla Azymutu na Mistrzostwach Polski Dzieci w Człopie /zachodniopomorskie/

Wielki sukces odnieśli zawodnicy UKS Azymut Dębów na Mistrzostwach Polski Dzieci –„Puchar Najmłodszych 2013”. Do Człopy /zachodniopomorskie/ zjechały wszystkie czołowe kluby z Polski, przywożąc swoich najlepszych zawodników. Wśród tak doborowej stawki znakomicie spisali się reprezentanci podkarpacia. W biegu klasycznym Agnieszka Leśnicka zdecydowanie zwyciężyła i zdobyła złoty medal, a jej klubowy kolega Karol Huba wywalczył medal brązowy.
Ponadto punktowane miejsca zajęli: Kruk Michał 7 miejsce, oraz sztafeta w kategorii młodzików w składzie M.Kruk, K. Huba i A. Stecko.

Start w zawodach dofinansowany był ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.