ZŁAMAŁ SĄDOWY ZAKAZ, TRAFI DO ARESZTU

43-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna złamał sądowy zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawcy, którzy dopuszczają się przemocy wobec najbliższych, muszą się liczyć z surowymi konsekwencjami. Przekonał się o tym 43-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Mężczyzna znęcał się nad swoją rodziną. Prowadzone w tej sprawie postępowanie i zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 43-latkowi zarzutu. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem, nakazem opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania oraz zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych.

Podejrzany zlekceważył zakazy i już po kilku dniach zaczął nachodzić pokrzywdzonych w ich domu. Kobieta powiadomiła policję. 43-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Przeworsku, wydał postanowienie o zastosowaniu wobec mężczyzny tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Sprawcy grozi kara do 5 lat więzienia.

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/91281,Zlamal-sadowy-zakaz-trafi-do-aresztu.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
UTRUDNIENIA W RUCHU W ZWIĄZKU Z REMONTEM MOSTU W UBIESZYNIE

W związku z prowadzonymi pracami budowlanymi związanymi z remontem mostu na rzece San w miejscowości Ubieszyn, od dnia 15 kwietnia

Zamknij