ZDERZENIE MOTOCYKLA Z TOYOTĄ

Przeworscy policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło wczoraj w Rozborzu. W zderzeniu motocykla z toyotą , ucierpieli kierujący oraz pasażerowie. Sześć osób trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj o godz. 19 na drodze powiatowej w Rozborzu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że czołowo zderzyły się dwa pojazdy – toyota yaris, którą podróżowały cztery osoby i motocykl kawasaki. Kierująca toyotą, 39-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego oraz troje pasażerów z obrażeniami trafiło do szpitala. Kobieta była trzeźwa.

Motocyklem jechało dwóch młodych mężczyzn, 19-latek wraz z 18-latkiem, także trafili do szpitala. Obaj to mieszkańcy powiatu przeworskiego.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci, którzy wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

rj

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/86621,Zderzenie-motocykla-z-toyota.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
POMYSŁOWOŚĆ OSZUSTÓW NIE ZNA GRANIC. NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!

„Jak zarobić, aby się nie narobić, a mieć konkretną kasę” to hasło, które niekiedy słyszymy wśród młodzieży. Jednak jak pokazuje

Zamknij