Zderzenie golfa z mazdą w Gorliczynie

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj około godz. 13, w Gorliczynie na drodze wojewódzkiej nr 835. Zderzyły się tam dwa samochody. 29-letniemu kierującemu golfem, policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Wczoraj przed godziną 13, na skrzyżowaniu w Gorliczynie doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili policjanci ruchu drogowego, kierujący samochodem marki Volkswagen Golf, 29-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem  marki Mazda, którym kierował 30-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał kierujący golfem oraz jego pasażerka.

Policjanci poddali badaniu na stan trzeźwości kierujących pojazdami, byli trzeźwi. W sprawie zostaną przeprowadzone czynności o wykroczenie. Kierującemu volkswagenem funkcjonariusze zatrzymali uprawnienia.

 

rj

Żródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/79038,Zderzenie-golfa-z-mazda-w-Gorliczynie.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
ZATRZYMAJ SIĘ 1 SIERPNIA O GODZINIE 17:00!

Zamknij