ZDARZENIE DROGOWE W UBIESZYNIE

Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło w sobotę miejscowości Ubieszyn. W wypadku ucierpiała jedna osoba. Obecnie trwają czynności w tej sprawie.

W sobotę policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło przed godz. 11, w miejscowości Ubieszyn. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem marki Mercedes, 36-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym marki Daf, kierowanym przez 47-letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego.

W wyniku zdarzenia kierujący mercedesem został przewieziony do szpitala. Badania na zawartość alkoholu pokazały, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Źródło https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/102619,Zdarzenie-drogowe-w-Ubieszynie.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
KSIĄŻKA NA TELEFON

Miejska Biblioteka Publiczna w Przeworsku zaprasza do korzystania z usługi „Książka na telefon”. Wystarczy zadzwonić w godzinach otwarcia i zamówić

Zamknij