ZDARZENIE DROGOWE W MIEJSCOWOŚCI RUDKA

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudka. Kierujący samochodem ciężarowym marki Mercedes stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w prawidłowo poruszający się pojazd marki Skoda.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 14, w miejscowości Rudka. Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów, kierujący pojazdem ciężarowym marki Mercedes, 42-letni mieszkaniec powiatu bocheńskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku, czego wpadł w poślizg i uderzył w prawidłowo poruszający się pojazd marki Skoda.

Badania na zawartość alkoholu pokazały, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Apelujemy o rozwagę i zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy autem w zmiennych warunkach atmosferycznych. Przypominamy, że opady śniegu oraz śliska nawierzchnia powodują zmniejszoną przyczepności kół pojazdu podczas jazdy. W tak trudnych warunkach niedostosowanie prędkości do warunków drogowych może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji.

Źródło https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/107625,Zdarzenie-drogowe-w-miejscowosci-Rudka.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
ZDARZENIE DROGOWE W MIEJSCOWOŚCI LEŻACHÓW

Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Leżachów. Kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i

Zamknij