ZDARZENIE DROGOWE W MIEJSCOWOŚCI HADLE SZKLARSKIE

Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Hadle Szklarskie. Kierujący autobusem stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał do rowu. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiło do szpitala.

Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 17, w miejscowości Hadle Szklarskie. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący autobusem marki Autosan, 60-letni mieszkaniec gminy Kańczuga nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Do szpitala trafiło dwie osoby.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Źródło https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/107337,Zdarzenie-drogowe-w-miejscowosci-Hadle-Szklarskie.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
KAŻDA FORMA PODNOSZENIA SWOJEJ SPRAWNOŚCI JEST DOBRA!

Dwie zawodniczki z Przeworska Julia Drzystek i Gabriela Gąsior (Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku, Szkoła

Zamknij