ZDARZENIE DROGOWE NA AUTOSTRADZIE


Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło dzisiaj na autostradzie A4, w miejscowości Białobrzegi. Kierująca subaru straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w bariery ochronne. Na szczęście, w tym zdarzeniu nikt nie został poważnie ranny.

Funkcjonariusze ruchu drogowego pracowali dzisiaj na miejscu zdarzenie drogowego, do którego doszło po godz. 5, na autostradzie A4, w miejscowości Białobrzegi. Na miejscu policjanci ustalili, że kierująca pojazdem marki Subaru Forester, 59-letnia mieszkanka powiatu tyskiego, niedostosowała prędkości do warunków na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w bariery ochronne.

W wyniku zdarzenia kierująca tym pojazdem nie odniosła obrażeń. 59-latka za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem.

Policjanci apelują o rozwagę i zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy autem w zmiennych warunkach atmosferycznych. Przypominają, opady deszczu oraz śliska nawierzchnia powoduje zmniejszoną przyczepności kół pojazdu podczas jazdy. W tak trudnych warunkach atmosferycznych niedostosowanie prędkości do warunków drogowych może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji.

Żródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/97947,Zdarzenie-drogowe-na-autostradzie.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowa radna w Radzie Powiatu Przeworskiego

5 maja br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyła się XIV sesja Rady Powiatu Przeworskiego, podczas której postanowieniem

Zamknij