Zaproszenie na debatę o bezpieczeństwie dzieci i młodzieży

Komendant Powiatowy Policji w Przeworsku zaprasza na debatę społeczną, która odbędzie się 13 listopada 2017 roku o godzinie 17:00 w Gimnazjum nr 1 w Przeworsku przy ul. Misiągiewicza.

Adresatami debaty są w szczególności rodzice, opiekunowie małoletnich dzieci. Spotkanie odbędzie się w ramach kampanii 19 dni przeciwko krzywdzeniu dzieci oraz młodzieży, a jej tematem będzie „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży – edukacja dla bezpieczeństwa”.

Podczas debaty zostaną poruszone tematy związane z przemocą rówieśniczą, w tym sposób znęcania się nad ofiarą. Omówione będą również negatywne skutki, jakie wyrządza przemoc w psychice młodego człowieka, które mogą doprowadzić do tragedii.

 

Nie pozwólmy, aby dziecko stało się ofiarą przemocy lub jej sprawcą! Zareagujmy w porę!

 

rj

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/81297,Zaproszenie-na-debate-o-bezpieczenstwie-dzieci-i-mlodziezy.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pamiątka z czasów II Wojny Światowej na dębowskim polu

Policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze zabezpieczają miejsce odnalezionego niewybuchu, który zauważył mieszkaniec Dębowa spacerując po polu. Znaleziony w Dębowie

Zamknij