ZAGRALIŚMY DLA DAWIDA!

W dniu wczorajszym rozegrany został III mecz charytatywny organizowany przez

KS „Góral” Tryńcza, tym razem pod nazwą „Gramy dla Dawida”. Podczas meczu zbieraliśmy pieniążki dla 5-letniego Dawida Jakubca z Gorzyc, który czeka na przeszczep płuc i serca.

Mieszkańcy gminy Tryńcza jak i wszyscy przybyli w tym dniu do Hali Widowiskowo – Sportowej w Tryńczy wykazali się wielkim sercem – dzięki Wam zebraliśmy rekordową kwotę 10 325 zł 8 gr !!! Jesteście wielcy !!!

Zanim rozpoczął się mecz pomysłodawca i organizator Prezes KS „Góral” Robert Kurosz, wraz z Przewodniczący Rady Gminy Tryńcza Stanisławem Wielgosem przywitali wszystkich przybyłych gości oraz przedstawili ideę spotkania. W przerwie meczu odbyła się licytacja (prowadzone przez Joannę Kot) gadżetów (koszulki klubów piłkarskich, szaliki, kalendarze i wiele innych akcesoriów), a także występy m.in Grupy Mażoretek „Finezja”

z Tryńczy, Zespołu Tanecznego z Gniewczyny Łańcuckiej. Mecz charytatywny uświetniła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Tryńczy pod batutą Pana Edwarda Myłek.

Sam mecz „Górala” przeciwko zespołowi z II ligi trawiastej „Siarce” Tarnobrzeg stał na bardzo dobrym i wysokim poziomie – oba zespoły przeprowadziły wiele ciekawych zagrań

i akcji, nagradzanych brawami przez rekordowo liczną widownię. Mecz zakończył się wynikiem 5-6 dla drużyny Siarki Tarnobrzeg.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę drużyny „Siarki” Tarnobrzeg za przyjęcie zaproszenia i rozegranie meczu charytatywnego „Gramy dla Dawida”. Słowa podziękowania kierujemy w stronę Darczyńców, którzy przekazali do licytacji wiele cennych gadżetów. Dziękujemy za tak liczne przybycie i udział w mecz charytatywnym. Po raz kolejny pokazaliśmy, że mamy wielkie serca i że razem możemy osiągnąć bardzo wiele. Dziękujemy!

Źródło http://www.tryncza.eu/page/news/3590/zagralismy-dla-dawida.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jasełka w Studzianie 2016

Zamknij