Zaczynała w Gorzycach

W 2014 roku Ania Dąbrowska z Zespołu Szkół w Wesołej wystąpiła na II Wojewódzkim Przeglądzie Poezji i Piosenki – ”W hołdzie Janowi Pawłowi II” w Gorzycach.

Jak dzisiaj przyznaje jej tata, właśnie w Gorzycach rozpoczęła się jej droga artystyczna jego córki. Wówczas to wszyscy jednogłośnie orzekli, że Ania Dąbrowska to niewątpliwy talent. Ponadto już wtedy – jak mówi jej tata – ktoś w Gorzycach powiedział mu, że jego córka kiedyś wystąpi na festiwalu Eurowizji. Były to prorocze słowa… W najbliższą sobotę, o godz.17 30 będzie można obejrzeć jej występ w TVP 1 w ramach eliminacji do Eurowizji. Jej tata prosi o SMS -y dla swojej córki w głosowaniu publiczności.

Dodajmy,  Ania Dąbrowska śpiewała już na jednej scenie z takimi gwiazdami polskiej piosenki jak: Grzegorz Hyży, Ania Wyszkoni, Maria Sadowska ,Justyna Steczkowska, Halinka Młynkowa, Adam Nowak, Ania Rusowicz, Monika Kuszyńska, Andrzej Piaseczny, Kasia Cerekwicka, Mieczysław Scześniak, Zespół Manitou, Skaldowie. Wspólnie z M. Scześniakiem nagrała teledysk do piosenki ”Jeden jest świat”.

Zdobyła I miejsce w Zaczarowanej Piosence im. Marka Grechuty w Krakowie, I miejsce na Festiwalu w Monachium, I miejsce w konkursie Piosenki  Niepodległościowej w Warszawie i wiele innych.

I pomyśleć … wszystko zaczęło się w Gorzycach.

Źródło http://www.tryncza.eu/page/news/4269/-zaczynala-w-gorzycach-.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
PARKING W GŁOGOWCU

W bieżącym tygodniu w ramach środków z Funduszu Sołeckiego pracownicy Spółdzielni Usług Drogowo – Rolniczych z Grodziska Dolnego wykonali utwardzenie

Zamknij