Za przekroczoną prędkość stracił prawo jazdy

Wczoraj w Manasterzu policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierującemu hyundaiem. 19-latek w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 61 km/h.

Zaostrzone przepisy ruchu drogowego, jak widać wcale nie zniechęcają kierowców do zdjęcia nogi z gazu. Pomimo perspektywy utraty prawa jazdy na 3 miesiące, policjanci w dalszym ciągu zatrzymują piratów drogowych. Wczoraj w Manasterzu policjantom zmierzyli radarem prędkość samochodu marki Hyundai. Kierujący nim 19-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, przy ograniczeniu prędkości do 40 km/h, poruszał się z prędkością 101 km/h.

Za przekroczenie prędkości o 61 km/h policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a za popełnione wykroczenie ukarali mandatem.

 

rj

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/79423,Za-przekroczona-predkosc-stracil-prawo-jazdy.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
WYPADEK DWÓCH MOTOCYKLI I BMW W CZERWONEJ WOLI

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątek w Czerwonej Woli. W zdarzeniu ucierpieli kierujący motocyklami, 51-letni mieszkaniec

Zamknij