Z PROMILAMI ZA KIEROWNICĄ NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI

Policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze zatrzymali 29-letniego kierowcę opla astry, który w niedzielę wieczorem nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Jak wykazało badanie stanu trzeźwości, mężczyzna blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

W niedzielę po godz. 19, w Łopuszce Wielkiej, kańczuccy policjanci zauważyli pojazd bez włączonych świateł mijania. Funkcjonariusze nadali sygnał do zatrzymania kierującemu samochodem marki Opel Astra, jednak kierujący na sygnał nie zareagował. Policjanci podjęli pościg za samochodem, zatrzymując pojazd, gdy wjechał na jedną z posesji w sąsiedniej miejscowości.

Funkcjonariusze poddali badaniu na stan trzeźwości, 26-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego. Mężczyzna miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Jak się okazało nie posiadał on także uprawnień do kierowania. Pasażerem samochodu był jego właściciel, który był również nietrzeźwy.

26-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

rj

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/76566,Z-promilami-za-kierownica-nie-zatrzymal-sie-do-kontroli.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
POLICJANCI ZATRZYMALI WŁAMYWACZY

Kierowca bmw, uciekając przed policjantami, spowodował kolizję. Okazało się, że mężczyźni którzy jechali w samochodzie, chwilę wcześniej włamali się do

Zamknij