Z BLISKO TRZEMA PROMILAMI I BEZ UPRAWNIEŃ, SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło wczoraj w Gniewczynie Łańcuckiej, na drodze powiatowej.

Kierujący polonezem zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z oplem, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, sprawca kolizji wsiadł za kierownicę bez uprawnień, mając blisko trzy promile alkoholu w organizmie.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj, o godz.15, w miejscowości Gniewczyna Łańcucka. Jak wynika z ustaleń policjantów, kierujący polonezem na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z oplem astrą, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Został on jednak zatrzymany przez 23-letniego kierowcę astry. Funkcjonariusze przebadali stan trzeźwości obu kierowców. Wynik badania stanu trzeźwości sprawcy kolizji, 19-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego, wykazał blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie posiadał także uprawnień do kierowania pojazdami.

19-latek odpowie teraz za przestępstwo tj. kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz wykroczenia.

rj

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/76656,Z-blisko-trzema-promilami-i-bez-uprawnien-spowodowal-kolizje.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
RUSZYŁA KAMPANIA „STOP POŻAROM TRAW”

Wraz z nastaniem ciepłych dni – wczesną wiosną dochodzi do powstania pożarów, które związane są z wypalaniem traw oraz pozostałości

Zamknij