XVIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska- relacja

Oldboys Kańczuga zwycięzcą XVIII Halowego Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Przeworsk

Drużyna Oldboys Kańczuga zwyciężyła w XVIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska.

Drugie miejsce przypadło drużynie Futsal Team Przeworsk Oldboys, natomiast trzecie miejsce zajęła drużyna Oldboys Przeworsk. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznany został Paweł Dąbek z Oldboys Przeworsk , zaś najlepszym strzelcem Piotr Boratyn zawodnik Futsal Team Przeworsk Oldboy, który zdobył 8 bramek w całym turnieju. Tytuł najlepszego bramkarza przypadł zawodnikowi Oldboys Kańczuga, Jackowi Grochowi. Najstarszym zawodnikiem turnieju został Edward Pawłucki.

Poniżej przedstawiamy Państwu wyniki oraz tabele końcową:

Old Dragons – Oldboys Kańczuga 0:2 (Trojnar, Pacuła)

Oldboys Jarosław – Top Team 3:2 (Romanow, Gumiński, Grzebyk- Lasek, Fluda)

Futsal Team – Oldboys Przeworsk 1:2 (Boratyn- Krupa, Bogacz)

Old Dragon – Top Team 2:0 (Miara x 2)

Oldboys Kańczuga – Oldboys Przeworsk 3:0 (Słysz x2, Szostak)

Oldboys Jarosław – Futsal Team 3:4 (Pietryna x 2, Środek- Boratyn x 2, Wołowiec, Słysz)

Old Dragons – Oldboys Przeworsk 1:5 (Miara- Litwin x 2, Dąbek, Wajda, Kowal)

Top Team – Futsal Team 3:7 (Jurzyk, Fluda, Lasek- Boratyn x 4, Lasek, Wołowiec, Samobójcza)

Oldboys Kańczuga – Oldboys Jarosław 1:0 (Słysz)

Old Dragon – Futsal Team 2:2 (Jankowski, Telega- Boratyn, Wołowiec)

Oldboys Przeworsk – Oldboys Jarosław 1:2 (Dąbek- Środek x 2)

Top Team – Oldboys Kańczuga 0:3 (Słysz x 2, Szostak)

Old dragon – Oldboys Jarosław 2:2 (Drzystek, Zając-Romanow, Środek)

Futsal Team – Oldboys Kańczuga 3:2 (Wojtas, Pałczyński, Lasek- Słysz x 2

Oldboys Przeworsk – Top Team 3:1 (Pałczyński, Dąbek, Litwin- Kisiel)