XIX Ogólnopolski Bieg Cukrowniczy

28 kwietnia w Werbkowicach odbył się XIX Ogólnopolski Bieg Cukrowniczy.
Na starcie stanęło blisko 200 osób w różnych kategoriach wiekowych od najmłodszych przedszkolaków do weteranów biegania, którzy rywalizowali na różnych dystansach.
Skromna ekipa Azymutu Dębów również wystawiła swoją reprezentację. W kategorii młodszych dzieci na trzecim stopniu podium stanęła Agnieszka Leśnicka, a w kategorii młodzików Michał Kruk zajął drugie miejsce. Zwycięzcom medale wręczała czterokrotna mistrzyni Polski w podnoszeniu ciężarów olimpijka z Londynu Ewa Mizdal. Organizatorzy oprócz medali postarali się o dość oryginalne nagrody, były nimi m.in. 3kg cukru z miejscowej cukrowni oraz 5 kg mąki regionalnej jak również mniejsze gadżety.

Zdjęcia Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6 Zdjęcie 7 Zdjęcie 8