X edycja programu „Działaj Lokalnie” – spotkanie informacyjne w Przeworsku

Do 4 czerwca 2017 r. Fundacja Fundusz Lokalny w Leżajsku przyjmuje wnioski o  dotacje w  ramach X edycji programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, prowadzonego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.

W tegorocznej edycji Programu „Działaj Lokalnie” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia. W rezultacie podejmowane działania mają przyczyniać się do budowania lokalnego kapitału społecznego. Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Maksymalna kwota dotacji – 6 tys. zł.

Program adresowany jest do:

  1. organizacji pozarządowych posiadających osobowość prawną,
  2. grup nieformalnych, w których imieniu wniosek złoży organizacja pozarządowa lub instytucja publiczna tak jak np. przedszkole publiczne, szkoła publiczna, dom kultury, biblioteka publiczna,
  3. grup nieformalnych, występujących z wnioskiem samodzielnie, jako tzw. Inicjatywa DL,

mających siedzibę na terenie powiatu leżajskiego oraz przeworskiego.

TERMIN NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ: do 4 czerwca 2017 r., do godziny 23.59.

SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKÓW: wyłącznie za pomocą GENERATORA WNIOSKÓW, który dostępny jest na www.system.dzialajlokalnie.pl

KONSULTACJE MAILOWE WNIOSKÓW: przed ostatecznym złożeniem wniosku zachęcamy do jego wcześniejszego skonsultowania drogą mailową (e-mail: fundacja@lsr.pl).

CZAS TRWANIA PROJEKTÓW: minimum 3 m-ce a maksymalnie 6 m-cy

OKRES REALIZACJI PROJEKTÓW: 1 lipiec 2017 r. – 31 grudzień 2017 r.

SPOTKANIA INFORMACYJNE:

–    15 maja 2017 roku (poniedziałek) o godzinie 16.00 w siedzibie Fundacji Fundusz Lokalny w Leżajsku, ul. Targowa 9, Leżajsk (sala nr 2 na parterze)

–    18 maja 2017 r. (czwartek) o godz. 16.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w  Przeworsku, ul. Jagiellońska 10 (sala konferencyjna)

–    22 maja 2017 roku (poniedziałek) o godzinie 16.00 w siedzibie Fundacji Fundusz Lokalny w Leżajsku, ul. Targowa 9, Leżajsk (sala nr 2 na parterze)

Przed rozpoczęciem pracy nad wnioskiem uprzejmie prosimy o zapoznanie się z zapisami regulaminu. Zachęcamy również do wzięcia udziału w spotkaniach informacyjnych.

Dokumentacja do pobrania:

http://fundacja.lsr.pl/dzialaj-lokalnie-2017.php

Źródło http://www.powiatprzeworsk.pl/aktualnosci/x-edycja-programu-dzialaj-lokalnie-spotkanie-informacyjne-w-przeworsku,art1905/

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
UWAGA NA DZIKIE ZWIERZĘTA!!!

W ostatnim czasie na drogach naszego powiatu niemal każdego dnia dochodzi do zdarzeń drogowych z udziałem dzikiej zwierzyny. Kierujący muszą

Zamknij