WYSTAWA FOTOGRAFICZNA ARTURA WOŁOWCA

3 czerwca 2015 r. odbył się wernisaż wystawy fotograficznej młodego fotografa Artura Wołowca (absolwenta przeworskiego gimnazjum i liceum). Komisarzem wystawy jest Agnieszka Bernacka.

Podczas wernisażu zastępca Burmistrza Miasta Przeworska Wojciech Superson wyraził satysfakcję z możliwości jakie stwarza galeria dla środowiska artystycznego naszego miasta. W wydarzeniu uczestniczyli przyjaciele, sąsiedzi oraz rodzina Artura. Fotografie można oglądać do 3 lipca 2015 r.

Prace Artura zaaranżowane zostały w dwóch pomieszczeniach galerii ze względu na treść i formę fotografii. Jedne posługują się głównie kadrem abstrakcyjnym i ogląda się je jak abstrakcyjne malarstwo. Pozostałe to sceny figuratywne pozostające na granicy realizmu – rejestracja ruchu, praca z modelem, impresje. Wszystkie zdjęcia Artura odwołują się do wyobraźni widza. Inspiracją do części z nich są przestrzenie przeworskiego dworca i ulice miasta.

Fotorelacja z wernisażu.

Źródło http://www.przeworsk.um.gov.pl/aktualnosci/1865-wystawa-fotograficzna-artura-woowca

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Podsumowanie działań „Boże Ciało 2015”

Wczoraj zakończyły się policyjne działania pod nazwą "Boże Ciało 2015". Policyjna akcja trwała od środy do niedzieli. W pięciodniowych wzmożonych

Zamknij