WYPADEK W MAJDANIE SIENIAWSKIM

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Majdanie Sieniawskim. Kierujący busem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. W zdarzeniu ucierpiała 60-letnia pasażerka.

Na drodze panują trudne warunki atmosferyczne. Opady śniegu i błoto poślizgowe nie ułatwiają jazdy kierowcom. Niedostosowanie prędkości do panujących warunków, to najczęstsza przyczyna zdarzeń drogowych o tej porze roku.

Wczoraj wieczorem około godz. 21 w Majdanie Sieniawskim doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący renault traffic, 43-letni mieszkaniec województwa lubelskiego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Razem z kierowcą podróżowały dwie pasażerki, które karetką pogotowia zostały przewiezione do szpitala. Z uwagi na doznane obrażenia na dalszym leczeniu w szpitalu pozostała jedna z kobiet, 60-letnia mieszkanka powiatu biłgorajskiego.

Obecnie w sprawie prowadzone jest postępowanie.

rj

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/82645,Wypadek-w-Majdanie-Sieniawskim.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
ZIMOWE OBOWIĄZKI WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI

Przypominamy, że wraz z nadejściem zimy właściciele nieruchomości zobowiązani są do wypełniania dodatkowych obowiązków związanych z zapewnieniem porządku i czystości

Zamknij