Wymyśl hasło reklamowe – odbierz samochód

WYMYŚL HASŁO REKLAMOWE ODBIERZ SAMOCHÓD!

Rozpoczął się ogólnopolski konkurs na hasło reklamowe dla wypożyczalni samochodów CAR-RENTAL.PL. Autor najlepszej propozycji otrzyma nagrodę główną w postaci vouchera na weekendowy wynajem samochodu oraz nagrody od drużyny Asseco Resovii Rzeszów i klubu Fitness Point. Konkurs trwa na profilu firmy CAR-RENTAL.PL na Facebooku.

Konkurs pod nazwą ,,HASŁO PODAJESZ – AUTO DOSTAJESZ” ma charakter otwarty i jest skierowany do sympatyków sportu, motoryzacji oraz fanów siatkówki. – Do udziału w konkursie zachęcamy również osoby związane z marketingiem i reklamą. Ważne jest, by hasła kojarzyły się z profilem działalności firmy CAR-RENTAL.PL. Liczy się pomysł, kreatywność i ciekawe spojrzenie na temat  – mówi Zenon Głodowski, właściciel firmy.

CAR-RENTAL.PL to wypożyczalnia samochodów osobowych, dostawczych i limuzyn dla firm, instytucji, a także osób prywatnych. Firma jest także oficjalnym sponsorem drużyny Asseco Resovii Rzeszów. Ideą konkursu jest wymyślenie hasła reklamowego, które będzie wdrożone w przyszłości. – Zwycięskie hasło chcemy zamieszczać w naszych materiałach promocyjnych: banery, jingle radiowe i spoty telewizyjne – wylicza Zenon Głodowski.

Autor zwycięskiego hasła otrzyma nagrodę główną. To voucher na weekendowy wynajem samochodu dostępnego w wypożyczalni CAR-RENTAL.PL. Otrzyma także koszulkę drużyny Asseco Resovii Rzeszów z autografami zawodników, miesięczny karnet do klubu Fitness Point oraz zestaw gadżetów CAR-RENTAL.PL i drużyny Asseco Resovii Rzeszów. Dla autorów innych ciekawych propozycji, organizator konkursu także ufundował nagrody. Pośród nich nie brakuje biletów na domowe mecze drużyny Asseco Resovii Rzeszów. Partnerami i fundatorami nagród w konkursie są: CAR-RENTAL.PL, Asseco Resovia Rzeszów i Fitness Point.

Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zamieszczenia hasła reklamowego na profilu firmy CAR-RENTAL.PL na Facebooku. Link: https://www.facebook.com/car.rentalpl/ i umieszczenie go jako post pod wydarzeniem konkursowym. Zgłaszając własne hasło  należy obserwować profil firmy poprzez kliknięcie „Lubię to”.

Konkurs trwa od 01.12.2015 do 30.12.2015 r. Organizator powoła komisję konkursową, która od 30.12.2015 do 07.01.2016 dokona oceny zamieszczonych haseł reklamowych, wybierając najlepszą propozycję. Jej autor zostanie powiadomiony o zwycięstwie i terminie wręczenia nagrody głównej. Po tym okresie organizator poda do publicznej wiadomości wyniki konkursu oraz dokona wręczenia nagrody głównej oraz wyróżnień.

Link do konkursu: https://www.facebook.com/events/1670022743267077/

Rafał Białorucki

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Mikołaj u najmłodszych

Święta Bożego Narodzenia to czas  licznych działań charytatywnych, niektóre z nich są spektakularne i głośne medialnie, ale ważny jest każde

Zamknij