WSPÓLNE KONTROLE POLICJI I SANEPIDU

Policjanci wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Przeworsku, kontrolowali lokale gastronomiczne i sklepy na terenie gminy Sieniawa. Sprawdzali czy przestrzegane są obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

Od czasu ponownego otwarcia galerii handlowych, każdy jest zobowiązany przestrzegać i stosować się do przepisów sanitarnych, jakie zostały wprowadzone w związku z epidemią. W środę sieniawscy policjanci i inspektorzy Sanepidu sprawdzali czy klienci, pracownicy i właściciele sklepów stosują się do zaleceń sanitarnych.

Podczas kontroli, policjanci i pracownicy sanepidu rozmawiali z mieszkańcami na temat zagrożenia związanego z Covid-19 oraz przypominali o podstawowych zasadach sanitarnych zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa. Kontrolujący sprawdzali, czy przy wejściu do sklepów umieszczona jest informacja o maksymalnej ilości klientów, a także czy podejmowane są działania zapewniające przestrzeganie ograniczenia liczby osób robiących zakupy. Tego typu kontrole będą cyklicznie powtarzane.

Pamiętajmy, że troska o życie i zdrowie jest naszą wspólną sprawą, a wprowadzone przepisy służą ochronie życia i zdrowia nas wszystkich. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje, bliskich oraz osób, które są obok nas, stosujmy się do nowych zaleceń i obostrzeń. W dalszym ciągu apelujemy o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb.

Źródło https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/101301,Wspolne-kontrole-Policji-i-Sanepidu.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
NIETRZEŹWY KIEROWCA WPADŁ, BO NIE MIAŁ ZAPIĘTYCH PASÓW

Sieniawscy policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Tryńcza, który wsiadł za kierownicę samochodu mając w organizmie blisko promil alkoholu. Mężczyzna wpadł

Zamknij