WIELKI PIKNIK RODZINNY

W niedzielę 7 czerwca, w Zielonej Dolinie przy klasztorze oo. Bernardynów, odbył się Wielki Piknik Rodzinny organizowany przez Warsztaty Terapii Zajęciowej. Po mszy świętej, odbyła się prezentacja prac i dzieł wykonanych przez osoby niepełnosprawne.

Zespół „My z Kasztanowej” przedstawił sztukę pt. „Jak wół do karety”, a zespół instrumentalno-wokalny wykonał kilka utworów. Gościnnie wystąpiła młodzież z MOK w Przeworsku, a zachwyt w gronie najmłodszej publiczności wzbudził szczudlarz Grzegorz Zych.

Dzieci mogły podziwiać wyposażenie samochodów służb ratowniczych i przez chwilę poczuć się jak prawdziwy strażak, czy policjant. Wielkie wrażenie wśród zgromadzonych wywołał przyjazd członków Klubu Motocyklowego HORDA Łańcut. Kulminacyjnym punktem programu był koncert gwiazdy pikniku – zespołu Manitou, który zaprezentował poezję śpiewaną m.in. do tekstów ks. Jana Twardowskiego i Zbigniewa Herberta. Zwieńczeniem pikniku był mecz piłki nożnej o puchar Prezesa Fundacji Wzrastanie oraz zabawa taneczna. Wśród uczestników loterii fantowej rozlosowano nagrody, m.in. rower przekazany przez Burmistrza Miasta Przeworska.

Źródło http://www.przeworsk.um.gov.pl/aktualnosci/1869-wielki-piknik-rodzinny

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
NOC ŚWIĘTOJAŃSKA NAD WISŁOKIEM

21 CZERWCA 2015 r. (tj. NIEDZIELA) "NOC ŚWIĘTOJAŃSKA NAD WISŁOKIEM" GODZ.17.00 I OTWARCIE SPŁYWU KAJAKOWEGO (ROZPOCZĘCIE SPŁYWU PRZYSTAŃ W GNIEWCZYNIE

Zamknij