WAKACJE, CZAS REMONTÓW W SZKOŁACH

Wakacje to tradycyjnie czas remontów w szkołach. Podobnie, jak w ubiegłym roku, po całym roku szkolnym przystąpiono do przygotowania klas lekcyjnych i obiektów sportowych do nowego roku. W Zespole Szkół w Gniewczynie Łańcuckiej pomalowane zostały sale na parterze, w których uczą się najmłodsi, pomalowany został również gabinet szkolnej pielęgniarki. Zaś gruntownemu remontowi poddane zostały trzy gabinety na pierwszej kondygnacji.

Został zerwany stary parkiet, wymieniona instalacja elektryczna, a od przyszłego tygodnia sale przygotowywane będą do malowania. Wiele z tych prac wykonują konserwatorzy z pomocą osób odbywających staże w ramach naboru 50+ i pracownicy prac społecznie – użytecznych.

Podobnie w Tryńczy, jeszcze przed wakacjami zbudowane zostało boisko do piłki plażowej, na którym mieszczą się trzy pełnowymiarowe boiska do gry. Obecnie malowana jest sala fitness.

W Gorzycach wysypano grysem klomby wokół szkoły, co sprawiło, że otoczenie szkoły stało się ładniejsze. W Jagielle oprócz bieżących napraw trwa malowanie ogrodzenia.

Wszystkie prace zaplanowane są na okres wakacyjny, tak by po letnim odpoczynku dzieci mogły w nowym roku szkolnym rozpocząć naukę w odświeżonych pomieszczeniach.

Źródło www.tryncza.eu

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
BUDOWA BOISK WIELOFUNKCYJNYCH

Trwają prace przy budowie boisk wielofunkcyjnych w m. Głogowiec, Wólka Małkowa i Wólka Ogryzkowa. Do chwili obecnej Wykonawca wyrównał teren

Zamknij