W SOBOTNI PORANEK AUDI DACHOWAŁO W ŻURAWICZKACH

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę nad ranem w Żurawiczkach. Kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w mostek wjazdowy do posesji, a następnie pojazd wyrzuciło z drogi. Dachował kilkanaście metrów dalej. Mężczyzna jechał sam.

O godz. 3.20 w sobotę dyżurny przeworskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Żurawiczki. Na miejsce udali się policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze, gdzie zastali zespół karetki pogotowia udzielający pomocy medycznej kierującemu audi. Samochód znajdował się kilkanaście metrów od drogi, przewrócony na dach. Wewnątrz pojazdu nikogo nie było. Miejsce zdarzenia zabezpieczali funkcjonariusze straży pożarnej.

Policjanci ustalili, że kierowca audi, mieszkaniec powiatu przeworskiego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w mostek wjazdowy na posesję. W skutek uderzenia pojazd wyrzuciło z pasa drogowego i kilkanaście metrów dalej audi zatrzymało się na dachu. Kierujący o własnych siłach wyszedł z pojazdu.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Z uwagi na obrażenia, przewieziony został do szpitala, gdzie pozostał na dalszej obserwacji. Okoliczności tego zdarzenia są przedmiotem prowadzonych czynności o wykroczenie.

rj

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/88379,W-sobotni-poranek-audi-dachowalo-w-Zurawiczkach.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
„PIĘKNA SPRAWA: DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH DO ZDOBYCIA WARSZAWA!”

W czwartek 25 października z-ca Burmistrza Miasta Przeworska Wojciech Superson oraz Sekretarz Miasta Przeworska Agnieszka Zakrzewska uczestniczyli w podsumowaniu i

Zamknij