UTRUDNIENIA W RUCHU W ZWIĄZKU Z REMONTEM MOSTU W UBIESZYNIE

W związku z prowadzonymi pracami budowlanymi związanymi z remontem mostu na rzece San w miejscowości Ubieszyn, od dnia 15 kwietnia br. zostanie wprowadzone ograniczenie w ruchu pojazdów na odcinku drogi wojewódzkiej nr 835 relacji Sieniawa – Tryńcza.

Zgodnie z informacją przekazaną przez wykonawcę prac remontowych na moście na rzece San w miejscowości Ubieszyn, od 15 kwietnia br. zostanie wprowadzane ograniczenie dla ruchu pojazdów.

Wprowadzona organizacja ruchu polegać będzie na ograniczeniu dopuszczalnej masy całkowitej pojazdu do 3,5 t, ograniczeniu skrajni pionowej do 3,2 m, ograniczeniu skrajni poziomej do 2,8 m, przytrzymaniu ruchu pozostałych pojazdów w systemie wahadłowym z sygnalizacją świetlną.

W przypadku pojazdów ciężarowych o masie powyżej 3,5 t, objazd został wyznaczony drogą krajową nr 77 i 94 oraz drogą wojewódzką nr 865 i 870 przez most w Jarosławiu.

Pomimo wprowadzonych ograniczeń i odbywającego się na moście ruchu wahadłowego, przeworska komenda otrzymuje informacje o kierujących niestosujących do sygnalizacji świetlnej.

Przypominamy, że za niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej grozi mandat w wysokości  od 300 do 500 zł oraz 6 punktów karnych.

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/91151,Utrudnienia-w-ruchu-w-zwiazku-z-remontem-mostu-w-Ubieszynie.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
23-LATEK ODPOWIE ZA USIŁOWANIE ROZBOJU

23-latek odpowie za usiłowanie rozboju i pobicie. Na dworcu autobusowym zaatakował mężczyznę, bo chciał jego piwo. Mieszkaniec powiatu przeworskiego usłyszał

Zamknij