Uszkodzili skrzynki elektryczne dla żartów

Policjanci z Wydziału Kryminalnego komendy w Przeworsku ustalili, że w lutym br. 16-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego wspólnie ze swoim 17-letnim kolegą uszkodzili dwie skrzynki elektryczne na terenie jednej z przepompowni ścieków w Świętoniowej. 16-latek został przesłuchany, teraz zajmie się nim sąd rodzinny.

W lutym 2013r przeworska komenda została zawiadomiona o uszkodzeniu dwóch skrzynek elektrycznych znajdujących się na terenie jednej z przepompowni ścieków w Świetoniowej i jak się okazało było to drugie takie zgłoszenie. Powstałe straty wyceniono na 1000 złotych.

Policjanci ustalili, że sprawcą jest 16-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Podczas przesłuchania młody mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i wyjaśnił, że skrzynkę elektryczną uszkodził wspólnie ze swoim 17-letnim kolegą, dla żartów, gdyż nie mieli co robić.

16-latkowi przedstawiono zarzut, a materiały w jego sprawie trafią do sądu rodzinnego. Wobec 17-latka zostanie wszczęte postępowanie wyjaśniające.

Źródło policja.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wystawa prac o Henryku Cebuli – Tryńcza

Zapraszamy na wystawę prac poświęconą artyście Henrykowi Cebuli, która odbędzie się 25 października o godz. 16:00 w galerii “Pod Aniołem”.

Zamknij