Ustalony sprawca włamania

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku ustalili sprawcę usiłowania włamania do sklepu spożywczego. Mężczyzna uszkodził drzwi wejściowe, jednak nie udało mu się dostać do środka. 34-latek z powiatu przeworskiego usłyszał zarzut.
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu drzwi do jednego z przeworskich sklepów spożywczych. Zabezpieczony w sprawie materiał wskazywał jednoznacznie, iż sprawca uszkadzając rozsuwane drzwi antywłamaniowe do sklepu spożywczego usiłował dokonać włamania.
W wyniku intensywnej pracy funkcjonariuszy wydziału kryminalnego KPP w Przeworsku ustalono osobę, która mogła dokonać tego czynu. Przeglądnięcie zapisu monitoringu potwierdziło, że to 34-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego usiłował dokonać włamania. Zamierzonego celu nie osiągnął, gdyż nie pokonał zabezpieczeń drzwi wejściowych. Uszkodzeniem drzwi spowodował straty w kwocie około 1200 zł.
Po usłyszeniu zarzutów sprawca przyznał się do zarzucanego mu czynu i poddał się dobrowolnie wymierzonej karze.
Za kradzież mienia sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-przeworsk/wydarzenia/art1270,ustalony-sprawca-wlamania.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
DKF małe kino WIELKIE FILMY

Zamknij