Uroczyste spotkanie noworoczne w Starostwie Powiatowym w Przeworsku

17 stycznia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się uroczyste spotkanie noworoczne. Gospodarzami byli: Przewodniczący Rady Powiatu Przeworskiego Tadeusz Kiełbowicz oraz Starosta Powiatu Przeworskiego Zbigniew Kiszka, następnie złożyli wszystkim zgromadzonym najserdeczniejsze życzenia noworoczne, dziękując jednocześnie za tak liczne przybycie.

Ks. Dziekan Tadeusz Gramatyka odmówił modlitwę po której wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem – symbolem zgody i pojednania. To wyjątkowe spotkanie występem artystycznym uświetniła młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku w Kańczudze. Kolędy w ich wykonaniu sprawiły, że uczestnicy spotkania mogli poczuć na nowo magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Poczęstunek i oprawę kulinarną na uroczyste spotkanie przygotowali uczniowie z Zespołu Szkół Rolniczych w Zarzeczu oraz z Zespołu Szkół w Kańczudze.

Zdjęcia Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6 Zdjęcie 7 Zdjęcie 8 Zdjęcie 9 Zdjęcie 10
Zdjęcie 11 Zdjęcie 12 Zdjęcie 13 Zdjęcie 14 Zdjęcie 15 Zdjęcie 16 Zdjęcie 17 Zdjęcie 18 Zdjęcie 19 Zdjęcie 20
Zdjęcie 21 Zdjęcie 22 Zdjęcie 23 Zdjęcie 24 Zdjęcie 25 Zdjęcie 26

Źródło Powiat Przeworsk

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
XXIX sesja Rady Powiatu

17 stycznia 2013 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyła się XXIX sesja Rady Powiatu. Głównym punktem sesji

Zamknij