UDERZYŁA W CIĘŻARÓWKĘ

Sieniawscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Rudka. Kierująca subaru, wykonując manewr skrętu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu samochodowi ciężarowemu. Ranna 27-latka została przewieziona do szpitala.

W sobotę, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło przed godz.11 w miejscowości Rudka. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Subaru, 27-letnia mieszkanka powiatu zamojskiego, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, uderzyła w bok samochodu ciężarowego.

W wyniku zdarzenia kierująca subaru została ranna i trafiła do szpitala. Badania na zawartość alkoholu pokazały, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Źródło https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/105340,Uderzyla-w-ciezarowke.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
ZACHOWYWAŁ SIĘ NERWOWO, BO POSIADAŁ NARKOTYKI

Przed sądem rodzinnym odpowie 16-latek, który w portfelu ukrywał zabronione substancje. Policjanci zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie nastolatka. Badanie wykazało,

Zamknij