UCIEKAŁ PRZED POLICJANTAMI, BO NIE MIAŁ UPRAWNIEŃ

Brak uprawnień do kierowania był powodem niezatrzymania się do kontroli drogowej przez kierującego volkswagenem. Mężczyzna uciekał, bo bał się konsekwencji. Policjanci, po krótkim pościgu, zatrzymali 23-latka w Nowosielcach. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W środę o godz. 21.30, policjanci ruchu drogowego przeworskiej komendy przystąpili do zatrzymania do kontroli drogowej kierującego osobowym volkswagenem. Pomimo wydanego przez funkcjonariuszy sygnału latarką z włączonym światłem w kolorze czerwonym, kierujący nie zatrzymał się. Zwolnił przy radiowozie, a następnie przyśpieszył i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim i po krótkim pościgu zatrzymali go w Nowosielcach przy jednym ze sklepów.

Jak okazało się podczas kontroli, 23-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego nie zatrzymał się policjantom, gdyż nie miał uprawnień do kierowania.

Teraz 23-latek odpowie już nie tylko za wykroczenie, ale również przestępstwo, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

rj

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/88162,Uciekal-przed-policjantami-bo-nie-mial-uprawnien.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nagrody Starosty Przeworskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej

15 października 2018 r. w sali balowej w  Muzeum w Przeworsku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas

Zamknij