UCIEKAŁ PRZED POLICJĄ Z NARKOTYKAMI W SAMOCHODZIE

20-latek z powiatu przeworskiego odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających i niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Mundurowi w samochodzie młodego człowieka zabezpieczyli woreczek strunowy z zawartością marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za te przestępstwa grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek w nocy policjanci z kańczuckiego komisariatu zauważyli w Kańczudze pojazd, którego kierujący na widok radiowozu zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim. Pomimo włączonych przez policyjny radiowóz sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierujący audi nie zatrzymał się. Policjanci ruszyli w pościg i już po chwili zatrzymali samochód.

Kierującym samochodem okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Mężczyzna tłumaczył się policjantom, że uciekał, bo spanikował. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był trzeźwy. Podczas przeszukania samochodu pod fotelem kierowcy policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki.

20-latek został zatrzymany i resztę nocy spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty. Teraz odpowie za posiadanie narkotyków i za niezatrzymanie się do kontroli.

rj

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/82736,Uciekal-przed-policja-z-narkotykami-w-samochodzie.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
PRZEWORSKI APEL POWSTAŃCZY

„Krzyż mego dziadka ręką postawiony do ziemi przypadł staremi ramiony. Moja go ręka troskliwie podparła, z narzędziami męki pleśń zieloną

Zamknij