TWORZYMY KOLEJNĄ PRZESTRZEŃ DO AKTYWNOŚCI I INTEGRACJI

Wkrótce będzie gotowy osiedlowy plac zabaw wraz z siłownią zewnętrzną na terenie rekreacyjnym należącym do MOSiR przy ul. Czarnieckiego w Przeworsku!

Zadanie to zostało wybrane przez mieszkańców Przeworska w ramach prowadzonych konsultacji budżetu obywatelskiego. Obejmuje ono dostawę i montaż urządzeń wyposażenia placu zabaw jak zestaw zabawowy, huśtawki, sprężynowce, zabawkę „kółko-krzyżyk”. Dla potrzeb siłowni zewnętrznej teren rekreacyjny wyposażony został w prasę nożną, wioślarza, orbitrek oraz rowerek. Teren ten wzbogaci również boisko o nawierzchni z piasku wyposażone w siatkę do gier plażowych. Wykonawca, tj. firma APIS POLSKA Sp. z o.o. z Jarosławia, zobowiązał się do realizacji tego zadania w terminie umożliwiającym skorzystanie przez naszych najmłodszych mieszkańców z osiedlowego placu zabaw jeszcze w tym miesiącu. Dziękujemy wnioskodawcy i wszystkim głosującym, a dzieciom życzymy wspaniałej zabawy.

    

Źródło: UM Przeworsk

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
SPOTKANIE Z POEZJĄ BOŻENY MACZUGI

W miniony piątek, w sercu naszego miasta, w przeworskim ratuszu odbyło się wyjątkowe spotkanie z poezją Bożeny Maczugi, która blisko

Zamknij