TWOJA ULUBIONA OPOWIEŚĆ BIBLIJNA

Centrum Inicjatyw Lokalnych, Klasztor Ojców Paulinów w Leśniowie oraz Tygodnik Katolicki „Niedziela” zapraszają do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pn. „Twoja ulubiona opowieść biblijna”. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 4-13 lat z całej Polski. Za najlepsze rysunki przewidziano atrakcyjne nagrody, m.in. tablety, odtwarzacze mp3 i koszyki ze słodyczami leśniowskimi. Ponadto zwycięskie prace znajdą się w specjalnie przygotowanym kalendarzu na rok 2014.

Dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na realizację szczytnego zamierzenia Ojców Paulinów, jakim jest budowa Centrum Pomocy Rodzinie w Leśniowie.

Prace plastyczne – wykonane dowolną techniką – na kartonie papieru w formacie A-4, w orientacji poziomej, należy przesyłać do 31 lipca br. na adres Centrum Inicjatyw Lokalnych, ul. Senatorska 14, 42-400 Zawiercie lub dostarczyć osobiście w dni robocze w godz. 7.00-15.00 pod wskazany adres.

Więcej informacji o konkursie (w tym jego regulamin i formularz zgłoszeniowy) dostępnych jest na stronie internetowej www.cil.org.pl lub u osoby koordynującej: Aleksandra Kubas-Chojna, tel. 535 080 573, e-mail: kubas@cil.org.pl . Patronat medialny nad konkursem objął Tygodnik Katolicki „Niedziela”.

Źródło www.przeworsk.um.gov.pl

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

© 2013-2018 TeleVizja Przeworsk All Rights Reserved

Przeczytaj poprzedni wpis:
UTRUDNIENIA NA DRODZE WOJEWÓDZKIEJ – REMONT PRZEJAZDU

Trwa remont przejazdu kolejowego w m. Wólka Małkowa, wzdłuż drogi wojewódzkiej Nr 835 relacji Lublin – Przeworsk – Grabownica Starzeńska....

Zamknij