Trzy złota uczniów z Dębowa w Zarzeczu

Po raz XXXV na terenie kompleksu pałacowo- parkowego w Zarzeczu odbyły się biegi przełajowe o memoriał F. Sabana. Wzięła w nich udział grupka uczniów z Dębowa, którzy osiągnęli wspaniałe rezultaty.

W kategorii klas IV-VI o zwycięstwo pokusiła się Kamila Kotlińska, w tej samej kategorii ale wśród chłopców zwyciężył Jakub Orzechowski, a tuż za jego plecami zameldował się Jakub Markowski zajmując drugie miejsce na podium.

W kategorii klas VI-VIII i III gim zwyciężyła Aleksandra Piestrak, a jej koledzy zajęli odpowiednio Szymon Roman – 5 miejsce oraz Filip Wyczarski -7 miejsce