TRZEJ MĘŻCZYŹNI PODEJRZANI O PRZESTĘPSTWA NARKOTYKOWE

W ciągu kilku ostatnich dni sieniawscy policjanci zatrzymali trzy osoby, które odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe. W domach, samochodzie i w ubraniach mężczyzn zabezpieczona została marihuana. 25-latek, 21-latek i 23-latek usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających.

To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 3 lat pozbawienia wolności

Trzech mężczyzn podejrzanych o przestępstwa narkotykowe zatrzymali funkcjonariusze Komisariatu Policji w Sieniawie.

10 grudnia po godz. 23 podczas patrolowania terenu miejscowości Gniewczyna Łańcucka zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Peugeot z powodu niesprawnego światła mijania. Podczas rozmowy z kierującym funkcjonariusze zauważyli w drzwiach od strony kierowcy przyrząd mogący służyć do mielenia marihuany. W trakcie kontroli osobistej 25-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego ujawniono przy nim woreczek strunowy z suszem roślinnym oraz elektroniczną wagę, służącą do porcjowania narkotyków. Ponadto w pojeździe ujawniono młynek do mielenia marihuany, lufkę szklaną oraz opakowania bibułek.

W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez mężczyznę funkcjonariusze ujawnili susz roślinny. Zastosowany tester narkotykowy wykazał, że zabezpieczona substancja to marihuana. 25-latek został doprowadzony do przeworskiej jednostki i osadzony w policyjnym areszcie.

Następnego dnia przed godz. 23 na ul. Kazimierza Wielkiego funkcjonariusze zatrzymali do kontroli pojazd marki Honda, którego kierujący nie zastosował się do znaku „Stop”. W trakcie czynności, uwagę funkcjonariuszy zwróciło nerwowe zachowanie kierowcy oraz jednego z pasażerów pojazdu. Szybko okazało się, co było powodem ich zdenerwowania. Podczas wykonywanych czynności policjanci ujawnili przy nich dwa woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego oraz szklaną lufkę. Zastosowany tester narkotykowy wykazał, że zabezpieczona substancja to marihuana. 21 i 23-letni mieszkańcy Sieniawy zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Wszyscy trzej mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi im kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.Za popełnione wykroczenie na kierujących zostały nałożone mandat karnym.

Źródło https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/101346,Trzej-mezczyzni-podejrzani-o-przestepstwa-narkotykowe.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
IZYDOR DLA GMINY MIEJSKIEJ PRZEWORSK ZA SPIS ROLNY 2020

Podczas wirtualnej gali finałowej, Gmina Miejska Przeworsk uhonorowana została statuetką „Izydor", za zwycięstwo w rankingu zorganizowanym przez Urząd Statystyczny w

Zamknij