SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ ZAGINIONEGO MĘŻCZYZNY

Wczoraj przeworscy policjanci prowadzili poszukiwania za zaginionym mieszkańcem gminy Jawornik Polski. 49-latek oddalił się z miejsca zamieszkania w sobotni wieczór. Tuż po północy zaginionego odnaleźli policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze.

Wczoraj około godz. 12, dyżurny przeworskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 49-letniego mężczyzny. Z przyjętego zawiadomienia wynikało, że mieszkaniec gminy Jawornik Polski oddalił się z miejsca zamieszkania w sobotę wieczorem. Następnego dnia nieobecność mężczyzny zauważyła jego matka. O zaginięciu syna powiadomiła Policję.

Do miejsca zamieszkania 49-letniego mieszkańca gminy Jawornik Polski udali się policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o zaginięciu i ustalili rysopis zaginionego. Jak się okazało mężczyzna wyszedł z domu ubrany tylko w bieliznę. Policjanci rozpoczęli poszukiwania.

Do poszukiwań wykorzystany został dron z kamerą termowizyjną.  Tuż po północy, policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze odnaleźli zaginionego 49-latka. Mężczyzna ukrywał się w lesie w odległości około pół kilometra od domu. Na miejsce wezwano pogotowie. 49-latek został przewieziony do szpitala.

rj

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/87940,Szczesliwy-final-poszukiwan-zaginionego-mezczyzny.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
SPOTKANIE Z PISARKĄ ELŻBIETĄ CHEREZIŃSKĄ

Gminna Biblioteka Publiczna im. Prymasa Tysiąclecia ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zarzeczu zaprasza na spotkanie z pisarką Elżbietą Cherezińską  w

Zamknij