Sukcesy sportowe uczniów z Gorzyc i Ubieszyna

We wrześniu w Zarzeczu odbyły się Powiatowe Zawody Sportowe w Lekkoatletyce. Z radością przyjęliśmy wiadomość o sukcesach uczniów z Zespołu Szkół w Gorzycach. Wysokie lokaty zajęli uczniowie klasy II i II Gimnazjum.

W konkurencji pchnięcia kulą na najwyższym stopniu podium stanął Łukasz Misiło, srebrny medal w tej samej konkurencji zdobyła Monika Hanejko. III miejsce w rzucie oszczepem zajął natomiast Marcin Słysz. Uczniowie ZS w Gorzycach plasowali się także w pierwszej dziesiątce w biegu na 100, 300 oraz 100m.

Również w Zarzeczu, tym razem w Zespole Szkół Rolniczych, odbyły się XXXIII Biegi Przełajowe o Memoriał Franciszka Sabana. Podobnie jak w ubiegłych latach, rywalizacja odbyła się w pięknym otoczeniu zabytkowego zespołu pałacowo-parkowego. W zawodach wzięły udział szkoły z terenu powiatu przeworskiego oraz jarosławskiego. Zawodnicy startowali w czterech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe klasy I-III, szkoły podstawowej klasy IV-VI, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne. Olbrzymim sukcesem okazał się udział w Memoriale Franciszka Kubajewskiego – ucznia Publicznej Szkoły Podstawowej w Ubieszynie, który w swojej kategorii wiekowej (klasy I-III SP, kategoria łączona dziewczęta i chłopcy) w biegu na 800 m zajął I miejsce. Również Mateusz Misiło i Dawid Pająk osiągnęli wysokie wyniki, zajmując kolejno IV i VII miejsce. Dzięki doskonałej postawie wyżej wymienionych uczniów, Publiczna Szkoła Podstawowa w Ubieszynie znalazła się na II miejscu w klasyfikacji drużynowej w kategorii klas I-III szkół podstawowych. W Memoriale wzięła udział także liczba grupa uczniów z Zespołu Szkół w Gorzycach. W biegu na dystansie 1200 m (kategoria gimnazjum – chłopcy) II miejsce zajął Marcin Słysz a Dawid Wojtyna przybiegł na metę biegu na dystansie 600m jako czwarty.

Gratulujemy zwycięzcom a wszystkim uczniom, którzy reprezentowali szkoły z terenu Gminy Tryńcza dziękujemy za włożony wysiłek i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło http://www.tryncza.eu/page/news/4247/sukcesy-sportowe-uczniow-z-gorzyc-i-ubieszyna.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
SIENIAWSCY POLICJANCI ZLIKWIDOWALI UPRAWĘ KONOPI INDYJSKICH

Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie ujawnili i zabezpieczyli 7 krzewów konopi indyjskich oraz 3 woreczki strunowe z zawartością marihuany.

Zamknij