Straciła panowanie nad autem i wjechała w ogrodzenie

22-letnia kierująca osobowym renault straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w ogrodzenie, a następnie wjechała na posesję. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w sobotę o godz. 13. Policjanci przeworskiej drogówki zostali skierowani przez dyżurnego do miejscowości Dębów. Na miejscu zastali dwa zastępy straży pożarnej oraz 22-letnią kobietę, prawdopodobną sprawczynię tego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca renault clio, jadąc od strony Nowosielec, w kierunku Studziana, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w ogrodzenie prywatnej posesji. Jej samochód zatrzymał się dopiero w ogrodzie. Kierująca renaultem, 22-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego była trzeźwa. Na szczęście, w wyniku zdarzenia nie doznała poważniejszych obrażeń.

Policjanci zatrzymali jej uprawnienia do kierowania, za rażące naruszenie przepisów w ruchu drogowym. Z uwagi na uszkodzenia pokolizyjne, zatrzymali także dowód rejestracyjny pojazdu. Obecnie w sprawie prowadzone są czynności  wyjaśniające.

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/84888,Stracila-panowanie-nad-autem-i-wjechala-w-ogrodzenie.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
VIII Rowerowa Pielgrzymka im. Jana Pawła II do Jodłówki

Zamknij