SPOTKANIE Z PODKARPACKIMI STRAŻAKAMI

5 lipca w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej PSP w Rzeszowie odbyło się uroczyste spotkanie z medalistami VI Europejskich Mistrzostw (Igrzysk) Policjantów i Strażaków HUELVA 2016 oraz rekordzistami Polski i medalistami XXXIII Mistrzostw Polski w Sporcie Pożarniczym.

Strażacy wyróżnieni zostali statuetkami, pamiątkowymi podziękowaniami oraz nagrodami przyznanymi przez podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP, a wręczanymi przez m.in. wojewodę podkarpackiego Ewę Leniart.

W składzie reprezentacji SKP Strażak – PSP Podkarpacie, biorącej udział w VI Europejskich Mistrzostwach (Igrzyskach) Policjantów i Strażaków „HUELVA 2016” (European Police&Fire Games) był sekc. Tomasz Jurkiewicz z Przeworska, startujący w tenisie stołowym. I to właśnie tenisiści okazali się bezkonkurencyjni, nie dając rywalom cienia nadziei na wygraną zdobyli 5 złotych i 1 srebrny medal.
Pamiątkowe statuetki otrzymali także przedstawiciele sponsorów i partnerów, dzięki którym możliwy był udział reprezentacji podkarpackich strażaków w Mistrzostwach Europy Policjantów i Strażaków w Hiszpanii. W imieniu wspierającego przeworskiego tenisistę Burmistrza Miasta Przeworska Leszka Kisiela podziękowania odebrała Sekretarz Miasta Przeworska Agnieszka Zakrzewska. Fotorelacja

Źródło http://www.przeworsk.um.gov.pl/aktualnosci/2146-spotkanie-z-podkarpackimi-straakami

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
DNI GMINY TRYŃCZA

Tegoroczne XII już DNI GMINY TRYŃCZA przyniosły wiele atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Tradycyjnie rozpoczęły się w sobotę w atmosferze sportowej.

Zamknij