RZESZOWSCY JUNIORZY NA PODIUM PUCHARU POLSKI „OYAMA TOP”

22 listopada 2014r., w Jeleniej Górze odbył się XV Puchar Polski OYAMA TOP w konkurencji kumite. W zawodach rywalizowało 360 zawodników z 43 klubów z całej Polski. W turnieju wzięli udział również zawodnicy z Estonii i Kanady.

W konkurencji „lekki kontakt” – w kategorii młodzik – open, na drugim stopniu podium stanęła Maja Woźniak. W kategorii juniorów młodszych do 60kg po trzech zaciętych walkach – Bartosz Kawa wywalczył trzecie miejsce. W tej konkurencji Klub reprezentowali również: Tomasz Słoma (-50kg – junior młodszy), Jan Winiarski (-40 kg młodzik), Artur Łukasz i Szymon Tobiasz (+45kg – młodzik).

W konkurencji semi-knockdown swoich sił próbował Jakub Depa, który zajął miejsce tuż za podium. W najtwardszej konkurencji– knockdown (seniorzy) o puchar walczyli Patryk Kosturek (-70kg) i Mateusz Kosturek (-80kg) którzy uplasowali się w najlepszej ósemce turnieju.