Rodzinnie przy tenisowym stole

W sieniawskiej Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki już po raz trzeci rozegrano Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa. Na starcie bieżącej edycji zawodów stanęło 7 rodzinnych deblów i mikstów, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”.
Większość pojedynków stała na bardzo wysokim poziomie i mogła „cieszyć oko” znawców celuloidowej piłeczki. W gronie rywalizujących zespołów najlepiej spisali się Piotr i Kazimierz Mazurkowie z Rudki, którzy na swym koncie zanotowali komplet zwycięstw. Udany występ zanotował także team Kolasów: Kacper i Krzysztof, który tylko w jednym pojedynku musiał uznać wyższość rywali i ostatecznie sklasyfikowany został na drugim miejscu. Na najniższym stopniu podium stanęły ex aequo: Aleksander i Małgorzata Kędziora z Rudki oraz Hubert i Waldemar Meszko z Czerwonej Woli. Miejsca poza podium przypadły: Januszowi i Bogusławie Dąbkom z Rudki, Patrykowi i Jerzemu Machom oraz Danielowi i Zdzisławowi Leja z Dobrej. Okazałe puchary oraz okolicznościowe dyplomy uczestnikom turnieju wręczyła Maria Drapała – główny organizator imprezy.

Zdjęcia Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6 Zdjęcie 7 Zdjęcie 8 Zdjęcie 9 Zdjęcie 10