Roboty zagoszczą w CH Plaza Rzeszów

Już w najbliższych dniach 13 i 14 września CH Plaza Rzeszów zaprasza na wyjątkowy „Weekend z robotyką”. Przez dwa dni na wszystkie dzieci czekać będzie wiele atrakcji m.in. gry i zabawy edukacyjne z robotami oraz kreatywne animacje dla dzieci. „Weekend z robotyką” w CH Plaza Rzeszów organizowany jest razem z Techniczną Akademią Młodych.

Zabawy z robotami
Główną atrakcją „Weekendu z robotyką” w CH Plaza Rzeszów będzie programowanie robotów z klocków lego. Zabawa polegać będzie na zbudowaniu robota i zaprogramowaniu go tak, aby wykonał określone proste zadanie. Nad przygotowaniem robotów czuwać będą instruktorzy specjaliści z zakresu robotyki.

Dodatkowo podczas imprezy w CH Plaza Rzeszów na wszystkie dzieci czekać będą kreatywne animacje prowadzone przez animatorów, m.in. gry i zabawy z Chustą Klanza oraz wyklejanki, kolorowanki i łamigłówki o tematyce związanej np. z robotyką. Animatorki będą także malować dzieciom twarze.

„Weekend z robotyką” w CH Plaza Rzeszów odbędzie się 13 i 14 września. Stoiska z robotami czekać będą na najmłodszych na parterze CH Plaza Rzeszów w godzinach od 13 do 19. Organizatorem imprezy jest CH Plaza Rzeszów oraz Techniczna Akademia Młodych.

Szczegóły dotyczące Weekendu z robotyką można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl iwww.facebook.com/PlazaRzeszow.

Źródło http://www.rzeszow.pl/miasto-rzeszow/aktualnosci/10324,roboty-zagoszcza-w-ch-plaza-rzeszow.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
W PRZEWORSKU ROŚNIE NOWE POKOLENIE CHARTÓW PERSKICH

W pierwszym tygodniu września w Częstochowie odbyła się Wystawa Chartów Europy Centralnej FCI oraz Klubowa Wystawa Chartów, na których zaprezentowały

Zamknij