PRZEWRÓCONA CYSTERNA PRZY WJEŹDZIE NA AUTOSTRADĘ

W piątek w Mirocinie, tuż przed wjazdem na autostradę, przewróciła się cysterna. Kierujący samochodem ciężarowym marki Daf prawdopodobnie zasnął za kierownicą. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 13.30 na węźle autostrady w Mirocinie. Kierujący samochodem ciężarowym marki Daf, 53-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, prawdopodobnie zasnął za kierownicą i wjechał w barierkę ochronną. Następnie pojazd zsunął się ze skarpy. Kierującemu dafem nic się nie stało. Policjanci przebadali kierowcę na alkomacie – był trzeźwy.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym mężczyzna został ukarany mandatem. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu z uwagi na uszkodzenia pokolizyjne.

Źródło http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-przeworsk/wydarzenia/83763,Przewrocona-cysterna-przy-wjezdzie-na-autostrade.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
BIEG „TROPEM WILCZYM” IV EDYCJA BIEGU W PRZEWORSKU, PAMIĘCI BRACI CIEŚLÓW

W niedzielę 4 marca w Przeworsku odbył się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Mimo mroźnej pogody frekwencja dopisała i na starcie

Zamknij